Задать город Беляевка по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Французский поцелуй в Беляевке

Французский поцелуй

Беляевка, 23 марта 2017 г, 18:00
Беляевский РДК Беляевский РДК
Беляевка
+380445905555
Продажа закрыта
Палкі, як французький поцілунок, композиції відомих на весь світ голосів Франції - Lara Fabian, Edith Piaf, Joe Dassin, Yves Montand и багато інших - пролунають зі сцени львівської Філармонії в надзвичайному виконанні симфонічного оркестру. А співати для вас буде зірковий соліст: француз за походженням - актор, музикант та вокаліст Joel Virgel у дуеті з чарівною українкою, фіналісткою шоу "Голос Країни" Маргаритою Мелешко. Ще трохи й ви відчуєте ансамбль витончених ароматів нарцисів, свіжоспеченних французьких багетів й терпкого бордо. Діставайте свій червоний капелюх з антресолі, пов’язуйте легку хустку на шию й додайте до свого образу смуг, та й побільше - до такого вечора необхідно добре підготуватися! Відчуваете? Кохання вже літає у повітрі. А сама його квінтесенція очікує вас в цей романтичний вечір.


Заказать и купить билеты на Французский поцелуй можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Французский поцелуй в Беляевке состоится 23 марта 2017 г, 18:00, Беляевский РДК.

Палкі, як французький поцілунок, композиції відомих на весь світ голосів Франції - Lara Fabian, Edith Piaf, Joe Dassin, Yves Montand и багато інших - пролунають зі сцени львівської Філармонії в надзвичайному виконанні симфонічного оркестру.

А співати для вас буде зірковий соліст: француз за походженням - актор, музикант та вокаліст Joel Virgel у дуеті з чарівною українкою, фіналісткою шоу "Голос Країни" Маргаритою Мелешко.

Ще трохи й ви відчуєте ансамбль витончених ароматів нарцисів, свіжоспеченних французьких багетів й терпкого бордо.

Діставайте свій червоний капелюх з антресолі, пов’язуйте легку хустку на шию й додайте до свого образу смуг, та й побільше - до такого вечора необхідно добре підготуватися!

Відчуваете? Кохання вже літає у повітрі. А сама його квінтесенція очікує вас в цей романтичний вечір.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber